Skip to main content

Рейдова лісоохоронна робота на території Валківського та Мереф`янського лісництв

03 листопада 2022

03.11.2022 рейдовою групою Харківського ОУЛМГ спільно з працівниками ДП «Жовтневий лісгосп» проведена рейдова робота  в лісовому фонді  на території  Валківського та Мереф’янського  лісництв.

Мета рейду — попередження та виявлення лісопорушень, а саме, охорона насаджень від засмічення лісів, незаконних порубів та інших порушень лісового законодавства.

В ході рейдової роботи був виявлений  лісопорушник,   з яким проведено  роз’яснювальну бесіду (притягнутий до адміністративного правопорушення по ст.73 КУпАП ).

Лісова охорона наголошує: «Неприпустимо викидання сміття у лісі. Не варто забувати, що ліси – це домівка диких тварин. Коли ми залишаємо сміття у лісах, ми псуємо та завдаємо шаленої шкоди природі”

За словами начальника відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісу ДП «Жовтневий лісгосп» працівниками державної лісової охорони систематично здійснюються попереджувальні заходи, щодо недопущення засмічення лісів відходами, а також практичні, такі як прибирання сміття різного походження у лісах.

 

Рейдова лісоохоронна робота лісового фонду на території Валківського та Мереф`янського лісництв
Рейдова лісоохоронна робота лісового фонду на території Валківського та Мереф`янського лісництв