Skip to main content

Новини

Завершена весняна посадка лісу

Завершена весняна посадка лісу

12 травня 2022

В "Жовтневому лісгоспі" завершили посів та посадку лісу, висівання насіння в теплиці та парники. Наші працівники доклали чимало зусиль, щоб вчасно та якісно завершити створення лісових культур в умовах війни. Головною породою при створенні лісових насаджень залишається дуб звичайний. Варто нагадати, що без людей лісу не буде, адже більшість наших лісів – рукотворні. Після посадки, лісові культури вимагають дбайливих та вчасних доглядів, тому у працівників лісового господарства попереду ще багато роботи. Щиро дякуємо лісівникам, які вкладають свій багаторічний досвід, виконують щоденну кропітку працю та мають щире прагнення виконувати свою головну місію – дбати та примножувати зелені багатства України! Слава Україні!

День пам‘яті та примирення

День пам‘яті та примирення

08 травня 2022

Звернення президента України з нагоди Дня пам‘яті та примирення 

#UAразом

Проведено висівання лісового насіння

Проведено висівання лісового насіння

29 квітня 2022

Сьогодні 29.04.2022 року на території Бабаївського лісництва в посівному відділенні тимчасового розсадника працівниками лісництва було проведено висівання лісового насіння для подальшого вирощування та отримання стандартного садивного матеріалу з якого в майбутньому створять нові молоді ліси!!!!

Всього висіяно - 744.0 кг.
Дуб звичайний - 674.0 кг.
Гіркокаштан звичайний - 50.0 кг.
Горіх грецький - 20.0 кг.
Площа посіву - 0.025 га.

Працюємо не зважаючи на обстріли. Перемога буде за нами! Слава Україні!

Оголошення про біржові торги

Оголошення про біржові торги

21 квітня 2022

Реалізацію дров колотих з твердих сортів деревини (дуб, ясен, клен) ДП "Жовтневе лісове господарство" проводитиме для юридичних осіб через додатковий аукціон «26» квітня 2022 року з 10:00 до 10:15 (лот №17): https://utsd.uub.com.ua

Прийом заявок для участі закінчується 25 квітня 2022 р. о 12:00 год.

Запрошуємо мали та великі підприємства до участі у торгах.

Продовжується посадка лісових культур

Продовжується посадка лісових культур

21 квітня 2022

У ДП «Жовтневий лісгосп» продовжується посадка лісових культур. Лісівники провели висівання в парниках та в розсадник насіння сосни звичайної та насіння дуба звичайного.

Кожне посаджене дерево – це без перебільшення, цінний вклад у зелену скарбницю, дарунок майбутнім поколінням, нагадування про нескореність та героїчну боротьбу за свободу та незалежність України.

Перемога буде! Україну не здолати! Слава Україні!

Вічна пам'ять

Вічна пам'ять

16 квітня 2022

15.04.2022 у віці 52 роки, на власному подвір'ї у с. Рясне Богодухівського району Харківської області, під час ворожих обстрілів житлових будинків, від осколкового поранення загинув майстер лісу обходів 7-8 Золочівського лісництва ДП "Жовтневий лісгосп" Дмитренко Володимир Миколайович. Володимир Миколайович працював у Золочівському лісництві з 2008 року.

Співчуття та вічна пам'ять

Новий молодий ліс

Новий молодий ліс

05 квітня 2022

На Харківщині лісівники почали весняну висадку дерев. Сьогодні 5 квітня 2022 р. державна лісова охорона Бабаївського лісництва разом з небайдужими мешканцями селища Бабаї попри надважкі та небезпечні умови праці, враховуючи воєнний стан в країні, створили новий молодий ліс на площі 2,0 га методом посіву жолудя дуба звичайного.

У Мереф’янському лісництві вже посадили 5 га, у Рокитянському лісництві – 2 га. В цілому по лісгоспу висадили 7,6 га сосни звичайної, 9 га посів жолудя дуба звичайного. Всі посадки були здійсненні по зрубах 2021 року. Тримаємося! Перемога буде за нами!

Ще один незаконний поруб

Ще один незаконний поруб

26 березня 2022

Ще один незаконний поруб було виявлено цього тижня на території нашого державного підприємства.

26.03.2022р. під час патрулювання у кв. 18 від. 1 Васищевського лісництва лісовою охороною знов було виявлено незаконний поруб. Одразу після виявлення даного факту був здійснений виклик працівників поліції. По прибуттю на місце працівників поліції було затримано шість правопорушників, які здійснювали незаконний поруб за допомогою трьох бензопил. Також на місці вчинення правопорушення лісового законодавства знаходився автомобіль порушників марки Опель. Правопорушників, а також бензопили та автомобіль Опель, якими вони користувались, було доправлено у відділ поліції. 

Загалом зловмисниками було здійсненно поруб 69 дерев різних порід. Відповідно до розрахунку шкода, заподіяна лісовому господарству, складає 228278,82 грн, загальний об’єм незаконно зрубаних дерев складає 20,865 м. куб. Згідно з законодавством за скоєння самовільних порубів діє ст. 246 КК України "Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу".

Незаконний поруб

Незаконний поруб

25 березня 2022

25 березня під час патрулювання свого обходу (кв. 26 в. 22 Водолазького лісництва) майстер лісу виявив незаконний поруб деревини. На місці незаконної рубки було виявлено трьох осіб, які завантажували деревину в автомобілі ВАЗ2103 та ВАЗ2109.

Було викликано патруль поліції. Зловмисники зрубали загалом 16 дерев породи дуб: 4 сухостійних та 12 сирорастущих. Деревина була розкряжована тут же на місці на 168 штук довжиною 1 метр.

Працівниками поліції було складено протокол та вилучено транспортні засоби. Нагадаємо, що згідно з законодавством за скоєння самовільних порубів діє ст. 246 КК України "Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу"

День єднання

День єднання

16 лютого 2022

Сьогодні о 10.00. на підприємстві в головному офісі та в лісництвах був піднятий Державний Прапор та виконано Державний Гімн.

Ми прагнемо миру та хочемо, щоб наша Україна розвивалася незалежною та міцною! СЛАВА УКРАЇНІ!