Skip to main content

Новини

З наступаючим Новим 2023 роком

З наступаючим Новим 2023 роком

31 грудня 2022

Вітаємо з наступаючим Новим роком!

Нехай новий рік буде переможним у всіх сенсах: для нашої України – над ворогом, для всіх людей – над тими стражданнями, що їх принесли окупанти на нашу землю.  

Вітаємо усіх, хто боронить нашу Україну!  У ці святкові дні пам'ятаємо про усіх, хто віддав життя за Україну, усіх хто потерпає в окупації, втратив та покинув свою рідну домівку.

Бажаємо, щоб новий рік дарував лише позитивні емоції. Щоб усі мрії та бажання втілилися у життя!

Хай цей 2023 рік стане роком перемоги та початком розквіту нашого підприємства!

Перемоги нам усім та мирного неба над головою! СЛАВА Україні!

Загинув на передовій Роман Хворостяний...

Загинув на передовій Роман Хворостяний...

13 грудня 2022

Сьогодні, з сумом, маємо повідомити трагічну звістку про загибель Романа Хворостяного, директора Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу. Роман захищав на передовій нашу рідну землю у лавах ЗСУ.

Він завжди залишиться в нашій пам'яті як чудова, світла, мужня, добра та високоосвічена людина. Людина, яка мала активну громадську позицію та мріяла про майбутнє України.

Вічна та світла пам'ять...

Освітлення - догляд за лісом

Освітлення - догляд за лісом

10 грудня 2022

Створити ліс – це дуже кропітка і важлива справа, але цього замало, враховуючи весь цикл лісогосподарського виробництва, починаючи з посадки лісових культур і закінчуючи проведенням рубок головного користування. Як відомо, рубки догляду при вирощуванні лісових насаджень є дуже важливою складовою.

Так сьогодні 10.12.2022 року на території Бабаївського лісництва у кв. 32 в. 1.1 площею 0.5 га та кв. 32 в. 6.1 площею 1.0 га були проведені лісогосподарські заходи, які відносяться до Рубок догляду – Освітлення. Роботи виконувались підрядними організаціями, які надають нашому підприємству послуги - лісозаготівлі, за чітким керівництвом і методичною допомогою працівників лісової охорони Бабаївського лісництва.

При проведенні цих робіт лісова охорона керувалась правилами проведення рубок догляду, а також були враховані набутті теоретичні та практичні знання отримані лісовою охороною при проведенні тематичних семінарів які були організовані адміністрацією лісгоспу у жовтні - листопаді 2022 року.

Відповідальність за незаконно зрубану ялинку

Відповідальність за незаконно зрубану ялинку

01 грудня 2022

Лісівники Харківщини попереджають про відповідальність за незаконно зрубану ялинку.

Самовільна заготівля новорічного дерева тягне за собою адміністративну відповідальність та накладення штрафу.

Згідно, зі ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, “ялинкові браконьєри” будуть змушені сплатити адміністративні штрафи в розмірі 30-60 неоподаткованих мінімумів громадян.

У грудні-січні за незаконно заготовлене дерево штрафи підвищуються. За кожну незаконно зрубану в лісі ялинку чи сосну – штраф складає від 544,81 грн (за дерево до 10 см у діаметрі) до 5058,96 грн (за дерево з діаметром стовбура 18,1−22 см). Нагадуємо, придбати новорічне дерево можна у лісництвах та лісгоспах області.

Запали свічку пам’яті

Запали свічку пам’яті

26 листопада 2022

Щороку четвертої суботи листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. 

Через дев’ять десятиліть після Голодомору проти українців знову застосовують методи геноциду. Понад дев’ять місяців повномасштабної війни засвідчено: здійснюючи вторгнення, росія має на меті знищити українську націю. Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х, її окупації більшовиками й вчинення злочинів.  Але зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку інших країн, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. 

О 16-ій годині  єднаємося до Всеукраїнської акції «Запали свічку» та шануємо усіх жертв голодомору у загальнонаціональній хвилині мовчання.

Цьогорічне вшанування пам’яті жертв Голодомору проходитиме під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

21 листопада 2022

Колектив державного підприємства "Жовтневе лісове господарство" отримав з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи грамоти та подяки від військових.

Навзаєм хочемо подякувати нашим військовим за теплі слова, за визнання нашої праці та нашого внеску в спільну справу у захисті нашої держави під час військової агресії сусідньої держави.

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму та мужності наших громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Гідність не купиш за жодні гроші. Вона або є, або її нема.  Низький уклін усім захисникам нашої країни, які з гідністю несуть службу українському народові, назавжди залишаться у нашій пам’яті та будуть гарним прикладом для майбутніх поколінь!

Наш колектив й надалі продовжуватиме працювати на благо економіки та процвітання нашої держави.  Віримо в перемогу та прекрасне майбутнє України! Слава ЗСУ! Слава Україні!

Працюємо задля перемоги!

Працюємо задля перемоги!

16 листопада 2022

За весь період воєнного часу ДП "Жовтневе лісове господарство" заготовило для оборони нашої держави 2515 м3 деревини. Деревина, яку підприємство постачає для оборони, використовується військовими для перекриття своїх бліндажів, укриттів в сенсі захисної продукції, яка захищає від уражень та мінних уламків. 

З початку війни до сьогодення колектив нашого підприємства працює з думкою про скорішу нашу перемогу,  з найкращими та найтеплішими почуттями подяки нашій армії.

Боремося, працюємо та перемагаємо! Віремо ЗСУ! Слава Україні!

Рейдові лісоохоронні роботи

Рейдові лісоохоронні роботи

03 листопада 2022

03.11.2022 рейдовою групою Харківського ОУЛМГ спільно з працівниками ДП «Жовтневий лісгосп» проведена рейдова робота  в лісовому фонді  на території  Валківського та Мереф’янського  лісництв.

Мета рейду — попередження та виявлення лісопорушень, а саме, охорона насаджень від засмічення лісів, незаконних порубів та інших порушень лісового законодавства.

В ході рейдової роботи був виявлений  лісопорушник,   з яким проведено  роз’яснювальну бесіду (притягнутий до адміністративного правопорушення по ст.73 КУпАП ).

Лісова охорона наголошує: «Неприпустимо викидання сміття у лісі. Не варто забувати, що ліси – це домівка диких тварин. Коли ми залишаємо сміття у лісах, ми псуємо та завдаємо шаленої шкоди природі”

За словами начальника відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісу ДП «Жовтневий лісгосп» працівниками державної лісової охорони систематично здійснюються попереджувальні заходи, щодо недопущення засмічення лісів відходами, а також практичні, такі як прибирання сміття різного походження у лісах.

 

Оголошення про ліквідацію підприємства

Оголошення про ліквідацію підприємства

01 листопада 2022

Повідомлення про ліквідацію підприємства ДП «Жовтневе лісове господарство» шляхом його реорганізації

 

Посадка лісових культур 2022

Посадка лісових культур 2022

31 жовтня 2022

У підрозділах Жовтневого лісгоспу тривають роботи по висаджуванню сіянців деревних рослин та підготовці ґрунту під лісові культури на наступний рік.

Посадка лісових культур при плані 92,5 га становить 101,7 га, підготовка ґрунту під лісові культури 2023 на часі триває, на сьогодні становить вже 11 га.

Висаджування саджанців дуба та сосни звичайної проводиться у рамках програми Президента #Зелена_країна

Садимо ліси заради нашої перемоги! СЛАВА Україні!